AndrejaMM
Kreirani odgovori na forumu
Viewing 1 post (of 1 total)
-
AutorPostovi
-
Pozz, nakon njihovog dugog razmišljanja i vijećanja ipak su me odbili za povrat novaca. Što se tiče uvida u Statut, vele da ga mogu tražiti samo sudskim putem. A što se tiče nadležnog ministarstva, opet vele da ministarstvo nema ništa s tim.
Ne žele ni da im se dostavi nikakva dokumentacija od opreacija, niti rehabilitacije niti išta drugo. Pozivaju se iz stavke ugovora da nisam odustala unutar 7 dana od upisa. Ja im tvrdim da ja nisam uopće odustala, ali na zdravstveno stanje nisam mogla utjecati.
Da li su u pravu što se tiče Statuta? Imam li ikakve osnove na tužbu s obzirom da nisu za nikakav dogovor?
Hvala,
Andraja -
AutorPostovi
Viewing 1 post (of 1 total)
Forum
Novo u Forumu
-
Ozljeda u igraonici
by
nia
Prije 1 tjedan, 4 dana -
Djelomična radna sposobnost
by
sunce123x
Prije 1 mjesec, 1 tjedan -
Situacija
by
tomy
Prije 1 mjesec, 3 tjedana -
Nadstrešnica iznad balkona
by
sokre
25. ožujka 2026.15:08 -
Ogluha na presudu
by
Tea
26. siječnja 2026.21:27



