barbara
Kreirani odgovori na forumu
Viewing 1 post (of 1 total)
-
AutorPostovi
-
Hvala Vam na brzom odgovoru ,stečajna masa je poprilična al su i potraživanja ostalih vjerovnika poovelika između ostalog i prema poreznoj je dug oko 1,5 milion kn,pa me zanimalo jel se ukupni iznos stečajne mase podijeli prema udjelu u iznosu duga pa koga koliko zapadne ili mi radnici u prvom naplatnom redu dobijemo cijeli iznos koji nam pripada pa onda oni na kraju lanca koliko ostane,agenciju sam nazvala ali nisam dobila savjet od njih kako dalje samo su mi rekli da oni više nemaju ništa s tim.
-
AutorPostovi
Viewing 1 post (of 1 total)
Forum
Novo u Forumu
-
Ozljeda u igraonici
by
nia
Prije 1 tjedan, 4 dana -
Djelomična radna sposobnost
by
sunce123x
Prije 1 mjesec, 1 tjedan -
Situacija
by
tomy
Prije 1 mjesec, 3 tjedana -
Nadstrešnica iznad balkona
by
sokre
25. ožujka 2026.15:08 -
Ogluha na presudu
by
Tea
26. siječnja 2026.21:27



