Robinho bbs
Kreirani odgovori na forumu
Viewing 1 post (of 1 total)
-
AutorPostovi
-
Pozdrav, početkom godine sjela mi je ovrha od telemacha, traže nekih 750 eura, prethodno tome tvrtka je bila tele2 za isti iznos (izvorno 100kn) i ta je otišla u zastaru nakon 10 godina sto nije bilo sredstava na računima, dakle, početkom 2024. Sa novim nazivom telemach ponovo pokreće ovurhu koja je doživjela zastaru. Kako da se riješim blokade računa i imaju li oni pravo beskonačno podizati ovrhe i nakon zastare? Hvala unaprijed na pomoći .
-
AutorPostovi
Viewing 1 post (of 1 total)
Forum
Novo u Forumu
-
Ozljeda u igraonici
by
nia
Prije 1 tjedan, 4 dana -
Djelomična radna sposobnost
by
sunce123x
Prije 1 mjesec, 1 tjedan -
Situacija
by
tomy
Prije 1 mjesec, 3 tjedana -
Nadstrešnica iznad balkona
by
sokre
25. ožujka 2026.15:08 -
Ogluha na presudu
by
Tea
26. siječnja 2026.21:27



